Jdi na obsah Jdi na menu
 


PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE

Zabývám se také produktovou fotografií.

Tato kategorie fotografie je speciální.Jedná se výhradně o práci v ateliéru na onyxovém stole a  nebo ve foto stanu u menších předmětů.Fotí se  převážně na bílém nebo jiném vhodném pozadí.

Zákazníkem a zájemcem  o tuto fotografii se stává převážně ten,kdo zamýšlí  zřízení e-shopu, prodejny, vydavatelství, muzea, archivy  a další.

Jedná  se o focení robků, předmětů, šperků ,oblečení, módy,  a  obecně a všude tam, kde je nutné jít na detail v rozlišení a pořídit bezestínový snímek předmětu.

 

Ceny se pohybují cca od 50 -150,-Kč za 1foto

 

Zde bych rád upozornil , že se v tomto ohledu stanovuje konečná cena na základě počtu předmětů a také dle  předmětu co do rozměru a manipulace s těmito předměty  při aranžování.

Jakékoliv dotazy směřujte na tel..602432213 ,nebo mail: jiri.sroubek@volny.cz

 

Náhledy fotografií ze složky Produktová fotografie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

produktová fotografie - poptávka

(Hana Bížová, 1. 11. 2017 12:46)

Dobrý den, mám zájem o fotografii náramku z broušených černých skleněných korálků na bílém pozadí. Na fotografii potřebuji zachycený lesk korálků. Jedná se pouze o jednu fotografii, ale v případě oboustranné spokojenosti bych Vaše služby využila v budoucnu i pro další produkty. Můžete mi napsat cenu a rychlost zhotovení fotografie? Jsem z Plzně. Děkuji a jsem s pozdravem Bížová

Re: produktová fotografie - poptávka

(Jiří Šroubek, 1. 11. 2017 16:21)

Dobrý den,
pokud máte zájem o fotografování ,či zhotovení fotografie náramku z broušených černých skleněných korálků kontaktujte mne prosím na zde uvedeném telefonním čísle ,nebo mailu. Rozhodně se zde v příspěvku nedomlouvám na ceně za jednu fotografii, respektive na cenách obecně. Zásadně telefonicky a nebo mailem. Děkuji za pochopení.