Jdi na obsah Jdi na menu
 


ATELIÉR - FOTOSTUDIO

FOTOSTUDIO VIRTUALE

Vítejte v krásném,čistém a velmi příjemném FotostudiuVirtuale

!!!Fotíme s tím nejlepším od Nikonu!!!

!!!Obraz bez kompromisů!!!

!!!NikonD810 - 39Mpx na Full framu!!!

studiovirtuale1.jpg

FotostudioVirtuale :

je moderní nově vybudované studio,disponující moderní foto technikou.Zejména kvalitními studiovými blesky a světly.Spolehlivost a přesnost záblesků je dána přesnou synchronizací a minimálním kolísáním intenzity síly záblesků.O kvalitní a přesné ovládání zábleskových světel se starají  radiové odpalovače .Tímto je zajištěn komfort při práci s modelem a fotograf se tak plně věnuje   kompozici.Jedná se o špičková světla ,se kterými lze dosahovat těch nejlepších studiových fotografií a výsledků.Samozřejmě ,že pro dokonalou fotografii je nutné pracovat s profesionální optikou a fotoaparáty.Pro tyto účely fotíme s Nikonem D810,tedy poslední novinkou a tím nejlepším co Nikon kdy vyrobil.Objektivy Nikkor  a Sigma z nové řady Art patří k tomu nejlepšímu.Nekompromisním rozlišením Nikonu D810 se 39Mpx na senzoru formátu FX.Full Frame (kinofilmové políčko) se dostává tento fotoaparát na úroveň středoformátových přístrojů,kterými se zásadně ve studiích fotí a fotilo.Toto studio tedy splňuje veškeré nároky na profesionální tvorbu fotografií jak v oblasti portrétní fotografie,tak i například tvorbu  produktové fotografie.

 

Proměny - Každá žena je krásná

Běžné amatérské foto         Profi foto teplejší make-up   Profi  foto světlejší make-up

promena-pred.jpg

promena1_pp.jpg

promena2.jpg

Každá žena je krásná tvrzení že, jen známé celebrity jsou vyvolenými a těmi nejkrásnějšími a stvořenými pro krásnou portrétní  fotografii je dávno přežitým mýtem. Vše je o správném líčení a práci se světlem jak v exteriéru tak ateliéru

     

Ukázka stupně digitálních retuší

portret--faze-retusi.jpg

V ukázce je model s pihami, kdy se dá jednoznačně tvrdit, že při lehkém zmatnění pleti není třeba tyto "vady" pleti skrývat.V tomto případě dokonce lze tvrdit,že  jsou pihy naopak plus.  Dělají modelku  velice odlišnou a velice zajímavou a atraktivní.

 

V mnohých případech je nutné ,však tyto vady skrýt a to ať z důvodu přání samotné fotografované osoby a nebo pro  jistý druh exkluzivity portrétu. Vše je o volbě a rozhodnutí modelky.

Digitální make-up, využijí  převážně zájemkyně o pořízení portrétů  bez účasti služby  vizážistky . V tomto případě je přenesen veškerý proces zpracování portrétu na fotografa a práci v editoru.

portret-na-web.jpgportrety20.jpg

K cenám zde uvedeným:

Uvedené ceny slouží k přibližné představě a je nutné vzíti na vědomí, že ceny obsahují mimo vlastní focení a celou přípravu ,také úpravy v editoru.

Balíček č.1:

Umělecký portrét tvořený bez účasti vizážistky ,popřípadě s vizážistkou zajištěnou  samotným klientem,popřípadě vlastním  stylem líčení.Makeup,se tvoří digitálně v post procesingu.Počet  upravených fotografií  k dodání  6ks z cca 30ks nasnímaných.Fota jsou standardně  upravena v základních úpravách v editoru včetně základní retuše.Vybraná  fota jsou zaslána v plném rozlišení prostřednictvím Internetu a nebo na CDnosiči

Cena 1.500,- Kč 

 

atelier-3.jpgportrety-21-kreativni-jpg.jpg

 

Balíček č.2

Umělecký portrét za asistence studiové vizážistky .Stejné podmínky jako u balíčku č.1. a dodání 6ks fotografií z cca 30 nasnímaných. Fota standardně upravena v základních úpravách v editoru včetně silnější retuše. Zaslaní fotografií přes www.uschovna .cz a nebo na CDnosiči.

Cena 3.000,- Kč 

portrety-16jpg.jpgportrety-17-kreativni-jpg.jpg

Balíček č.3

Kreativní portrét za asistence vizážistky a kadeřnice.Jedná se o stylizované foto s časovou náročností na převlékání kostýmů a doplňků, úpravy účesu, a stylového art líčení. Fotografie  v počtu 6ks vybraných z cca 30ks nasnímaných a s dle přání dodaných v plném rozlišení na CD.Standard je zasílání fotografií přes www.uschovna .cz v plném rozlišení.

Cena 5000CZK -  cca 4 s vícehodinové focení 

portrety-18-kreativni-jpg.jpgpetrus-na--zvetseniny-.cz.jpg

 

Těhotenské foto

portrety-tehulky17jpg.jpg

Něco málo slov kolem focení těhotenského fota    

Těhotenské foto se většinou fotí bez účasti vizážisty či kadeřnice a kdy si klient sám provede jakési základní líčení a kdy se neklade absolutní důraz na  vizáž jako při art  portrétování a za účelem pořídit umělecké ateliérové foto.Také se jedná většinou o foto s partnerem nebo dětmi, dítětem  a spíše v rodinném duchu.

Samozřejmě, že není od věci ,pokud nastávající maminka projeví v tomto ohledu  přání a požadavek na pořízení fota uměleckého a za účasti vizážistky ,či kadeřnice.Naopak je toto vše v pořádku a vítáno,neboť žena v tomto stavu bývá neobyčejně krásná a půvabná. Vše je vždy o předběžné domluvě.

Cena těhotenské foto Balíček č.1. - 1.500,- Kč

Obsahuje nasnímání  bez účasti vizážistky

Cena těhotenské foto Balíček č.2. - 2.000,- Kč

Obsahuje nasnímání budoucí maminky se svým partnerem / manželem bez využití služby vizážistky.

Cena těhotenské foto Balíček č.3. - 3.500,- Kč

Obsahuje nasnímání budoucí maminky s partnerem/manželem za účasti vizážistky. U všech balíčků se dodává min.10ks upravených snímků v plném rozlišení

Další možností je nasnímání těhotenského fota  dle domluvy co do stylu, kreativity, nápadů a přání klienta. Cena se pak stanovuje individuálně.

Stylizované foto

orient-princess8-upravena100-.jpg   

Zde se nekladou fantazii a požadavkům klienta opravdu žádné meze. Je jen na něm jak a v jakém stylu a časovém rozsahu by chtěl realizovat své představy a výsledné fotografie.

Cena se i zde  stanovuje dle časové náročnosti a přizpůsobuje se k možnostem a  požadavkům klienta.

 

Jakékoliv dotazy směřujte prosím na:

Tel.:602432213 ,nebo mail: jiri.sroubek@volny.cz 

Nebo si domluvte schůzku a osobní konzultaci přímo ve studiu .

Adresa : Železniční ulč.7,Plzeň. Nová administrativní budova,1NP. č.dveří 112.

 

Na spolupráci a tvorbu Vašich fotografií ve studiu se těší

Váš  fotograf: Jiří Šroubek

 

 

 

                              

 

Náhledy fotografií ze složky Portréty

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář